Ależ on to zrobił! Piękny gol Mateusza Bogusza dla Los Angeles FC

Mateusz Bogusz udowodnił, że potrafi zdobywać przepiękne bramki. Po jego trafieniu w starciu Los Angeles FC - CF Monterrey (2:3) na trybunach zapanowała wielka euforia.

Mateusz Domański
Wspaniały gol Mateusza Bogusza Getty Images / Major League Soccer / Wspaniały gol Mateusza Bogusza
Za ekipą Los Angeles FC ćwierćfinał Leagues Cup. Drużyna Mateusza Bogusza zagrała z meksykańskim CF Monterrey.

Spotkanie układało się po myśli amerykańskiego zespołu. Już w drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Denis Bouanga - zdobył wówczas bramkę z rzutu karnego.

W 42. minucie przepięknie uderzył natomiast Mateusz Bogusz. Bramkarz nie miał w tej sytuacji zbyt wiele do powiedzenia. Trafienie Polaka zostało pokazane na koncie Major League Soccer na platformie X.

"Co za trafienie, Mateusz Bogusz!" - napisano.

Wideo robi furorę. Uzyskało blisko 90 tys. wyświetleń (stan na godz. 11:10, 12 sierpnia).

Bogusz w tym spotkaniu grał do 90. minuty, kiedy to zmienił go Jesus Murillo. Zespół Polaka ostatecznie musiał przełknąć gorycz porażki. W drugiej połowie meksykański rywal strzelił trzy gole i wygrał 3:2.