Ależ to zrobił. Cudowne gole Lewandowskiego [WIDEO]

Celta Vigo postawiła Barcelonie bardzo trudne warunki w sobotnim spotkaniu La Liga. W końcówce meczu przebudził się Robert Lewandowski i fenomenalnie wykończył dwie akcje!

Dawid Franek
Robert Lewandowski dał popis w ostatnich minutach meczu Barcelona p Celta Vigo Twitter / Eleven Sports / Robert Lewandowski dał popis w ostatnich minutach meczu Barcelona p Celta Vigo
Jeszcze do 80. minuty Celta Vigo prowadziła na wyjeździe z FC Barceloną 2:0. I było to zasłużone prowadzenie, ponieważ zespół gości całkowicie zneutralizował największe atuty mistrzów Hiszpanii i w dodatku stworzył sobie kilka sytuacji bramkowych, z z czego dwie wykorzystał. Później jednak swój kunszt pokazał Robert Lewandowski.

Polak przez 80 minut był praktycznie nieobecny na boisku, ale w odpowiednim momencie dorzucił dwa gole. Najpierw w trudnej sytuacji przelobował bramkarza.

Wówczas fenomenalne podanie zaliczył Joao Felix, a Lewandowski oddał strzał, po którym piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do siatki.

W drugiej z sytuacji z prawej strony piłkę do Polaka zagrywał kolejny z Portugalczyków Joao Cancelo. "Lewy" nie zastanawiał się i przymierzył w róg bramki rywali. Wtedy na tablicy wyników widniał już rezultat 2:2. Niedługo później Cancelo wpisał się na listę strzelców i Katalończycy wygrali całe spotkanie 3:2. Ależ to był piorunujący finisz!

Zobacz pierwszego gola Lewandowskiego: Drugi gol:

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)