Jak on go dostrzegł?! Tak odpowiedział rywal Lewandowskiego [WIDEO]

Jude Bellingham rozegrał świetne zawody przeciwko Gironie w La Liga. Anglik najpierw zanotował asystę, a potem zdobył gola.

Piotr Bobakowski
Jude Bellingham/ na małym foto: asysta Anglika w meczu z Gironą PAP/EPA / EPA/David Borrat/ twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Na zdjęciu: Jude Bellingham/ na małym foto: asysta Anglika w meczu z Gironą
Real Madryt w sobotę (30 września) pokonał na wyjeździe Gironę (3:0, więcej TUTAJ) w 8. kolejce hiszpańskiej La Liga. Pojedynek na Estadi Municipal de Montilivi był popisem Jude'a Bellinghama.

W 17. minucie 20-letni pomocnik Królewskich wypatrzył w polu karnym Joselu i z bocznego sektora boiska posłał piłkę prosto na nogę partnera z drużyny. To było świetne podanie, po którym Joselu z pięciu metrów posłał piłkę do siatki.

"Co za podanie Bellinghama! Anglik kapitalnie zagrał 'fałszem' do Joselu, a ten zdobył bramkę!" - skomentowano na profilu telewizji Eleven Sports na platformie X (patrz wideo poniżej).

To druga asysta Bellinghama w tym sezonie. Robert Lewandowski z Barcelony ma aktualnie na koncie trzy asysty.

Tyle, że reprezentant Anglii w 71. minucie ustalił wynik spotkania w Gironie (3:0). To było jego szóste trafienie w rozgrywkach. Tym samym objął prowadzenie w klasyfikacji najlepszych strzelców La Liga ("Lewy" z pięcioma golami jest drugi - więcej TUTAJ).