Z nieba do piekła. Gwiazda przeżyła prawdziwy rollercoaster [WIDEO]

W ciągu kilkudziesięciu sekund Heung-Min Son strzelił gola i zmylił własnego bramkarza. Piłkarz Tottenhamu Hotspur będzie miał słodko-gorzkie wspomnienia z meczu z Manchesterem Cit.y

Rafał Szymański
gol samobójczy Sona Twitter / Viaplay / Na zdjęciu: gol samobójczy Sona
Tottenham Hotspur zaliczył rewelacyjny start sezonu, ale nagle obniżył loty i przegrał trzy z rzędu mecze Premier League. W niedzielę londyńczycy przystąpili do wyjazdowej rywalizacji z Manchesterem City.

Przyjezdni potrafili zaskoczyć aktualnych mistrzów Anglii na początku spotkania. W szóstej minucie Tottenham wyprowadził błyskawiczny kontratak, Heung-min Son dynamicznie wpadł w pole karne i przełamał ręce próbującego interweniować Edersona.

Radość reprezentanta Korei Południowej nie trwała jednak długo. Julian Alvarez w dziewiątej minucie dośrodkował z rzutu wolnego. Son był dobrze ustawiony, jednak zamiast ugasić pożar, tylko utrudnił sprawę golkiperowi Tottenhamu. Strzelec pierwszego gola tym razem wpakował piłkę do własnej bramki.

Gol samobójczy został zapisany na konto Sona, który był załamany. Potem "The Citizens" poszli za ciosem i objęli prowadzenie. Kluczową rolę ponownie odegrał wspomniany wcześniej Alvarez. Jego asystę wykorzystał Phil Foden. W ostatecznym rozrachunku szlagier Premier League zakończył się podziałem punktów (3:3).

Leśnodorski uderza w Mioduskiego. Szokujące oskarżenia!