"Klasy nie kupisz". Burza po komunikacie PZPN

W czwartek oficjalnie z pracą w PZPN-ie pożegnał się Jakub Kwiatkowski, który przez ostatnie 11 lat był menedżerem drużyny i rzecznikiem prasowym kadry. W sieci wrze po jego zwolnieniu.

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Jakub Kwiatkowski WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Jakub Kwiatkowski
[urlz=/pilka-nozna/1095144/kadra-bez-managera-zaskakujacy-ruch-pzpn] W środę polskim środowiskiem piłkarski wstrząsnęła informacja, że wieloletni menedżer drużyny i rzecznik prasowy[/urlz] Jakub Kwiatkowski został zwolniony z Polskiego Związku Piłki Nożnej. W czwartek oficjalnie zostało to zakomunikowane przez przedstawicieli związku.

Komunikat PZPN był bardzo lakoniczny. Możemy w nim przeczytać, że "decyzją selekcjonera reprezentacji oraz dyrektora Departamentu Komunikacji i Mediów Jakub Kwiatkowski zakończył współpracę z PZPN". Zabrakło w nim chociażby jednego słowa "dziękujemy" za tyle lat pracy.

W sieci zawrzało. Nie chodzi o samo zwolnienie Kwiatkowskiego, które swoją drogą też jest niezrozumiałe, a o styl w jakim się pożegnano z pracownikiem, który spędził z kadrą ostatnich jedenaście lat.

- Klasy nie kupisz - napisał dziennikarz Przeglądu Sportowego Robert Błoński.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co tam się działo! Oprawa godna finału

- Komunikat, w którym ważniejsze jest kto zwalnia niż podziękowanie za 11 lat pracy... - dodał Michał Pol.

- Gdy po 11 latach pracy firma żegna Cię anonimowym tweetem, to wiedz, że musi to być PZPN Cezarego Kuleszy - dodał dziennikarz WP Szymon Jadczak.

- W stylu tego PZPN. A prezes? Prezes jak zwykle nic nie wie. Jak zwykle zaskoczony. Jak zwykle to nie on. - zauważa Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl

- O ile nie czepiam się tej decyzji kadrowej, to forma ogłoszenia wyjątkowo słaba. Symboliczne - napisał Rafał Mrowicki z WP.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×