Cudowny gol zawodnika Widzewa. Później było już tylko gorzej [WIDEO]

Widzew Łódź w 21. kolejce Fogo Futsal Ekstraklasy przegrał z Rekordem Bielsko-Biała 1:4. Łodzianie rozpoczęli ten mecz od pięknego gola z rzutu wolnego. Później jednak to rywale w pełni przejęli inicjatywę.

Mateusz Domański
Piękna bramka Hugo Freitasa YouTube / Futsal Ekstraklasa / Piękna bramka Hugo Freitasa
Sporo działo się w trakcie meczu Widzew Łódź - Rekord Bielsko-Biała. Wyraźnym faworytem tego starcia byli bielszczanie, ale miejscowi próbowali walczyć.

W trzeciej minucie fani Widzewa oszaleli z radości. Wówczas pięknego gola z rzutu wolnego strzelił Hugo Freitas.

To trafienie dawało miejscowym nadzieje na to, że może jednak bielszczan będzie można pokonać. Tego typu oczekiwania szybko zostały jednak zweryfikowane.

W dziewiątej minucie wyrównał Taras Korołyszyn, a potem trafił Matheus Ferreira i do przerwy bielszczanie prowadzili 2:1.

W drugiej partii Rekord dołożył jeszcze dwie bramki. Po trafieniach Michała Seidlera i Mikołaja Zastawnika utytułowany zespół wygrał 4:1.

Zobacz skrót meczu Widzew Łódź - Rekord Bielsko-Biała:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Niedawno trafił do Polski. "Czulem się jak Lewandowski"

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)