ŁKS Łódź - Widzew Łódź. Transmisja, stream online, relacja live

W meczu 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy dojdzie do derbów Łodzi. Sprawdź gdzie możesz obejrzeć starcie ŁKS-u z Widzewem w telewizji oraz w internecie.

PS
mecz Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok PAP / Marian Zubrzycki / Na zdjęciu: mecz Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa. ŁKS Łódź - Widzew Łódź. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

W sierpniu 2023 roku, po 11 latach przerwy, doczekaliśmy się derbów Łodzi na poziomie PKO BP Ekstraklasy. Wówczas Widzew pokonał u siebie ŁKS 1:0, a jedyną bramkę w 45. minucie zdobył Jordi Sanchez.

Obie drużyny kiepsko spisują się w sezonie 2023/24. ŁKS zamyka tabelę z dorobkiem zaledwie 10 punktów i coraz bardziej realne jest dla nich widmo spadku. Widzew ma na koncie serię czterech kolejnych porażek, w efekcie czego spadł na 14. miejscu w rozgrywkach.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 17:30. Transmisja dostępna będzie na kanałach Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, Canal+ Premium.

ŁKS Łódź - Widzew Łódź w internecie. Stream online, live

Mecz ŁKS Łódź - Widzew Łódź zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu ŁKS Łódź - Widzew Łódź: 18.02.2024 (niedziela), godz. 17:30. Transmisja TV: Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, Canal+ Premium. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty