Szokujące doniesienia ws. Jakuba Rzeźniczaka

Portal meczyki.pl poinformował, że Jakub Rzeźniczak już wkrótce ogłosi zakończenie kariery. Jak się okazuje, ma on dołączyć do Clout MMA.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Jakub Rzeżniczak Instagram / jakubrzezniczak25 / Na zdjęciu: Jakub Rzeżniczak
Od dłuższego czasu ciągnęła się saga związana z Jakubem Rzeźniczakiem i Kotwicą Kołobrzeg. To pokłosie wypowiedzi piłkarza w programie "Dzień dobry TVN". Jak to bywa w takich magazynach, poruszane są w nim różne tematy. Jednym z nich była utrata przez niego władzy rodzicielskiej nad córką. W "DD TVN" wyjawił, dlaczego nie ma kontaktu z 6-latką.

- Nie mam kontaktu z córką i to jest moja decyzja. [...] Po prostu nie czuję żadnej więzi po tym wszystkim, co się wydarzyło, co się stało. Chcę być szczery, nie chcę mydlić oczu - mówił piłkarz, a jego słowa odbiły się bardzo szerokim echem.

Błyskawicznie na wypowiedź zareagowali działacze Kotwicy Kołobrzeg, której Rzeźniczak był zawodnikiem. Klub wydał specjalne oświadczenie, w którym poinformował, że kontrakt piłkarza zostanie rozwiązany.

ZOBACZ WIDEO: Ten gol przejdzie do historii. Trudno uwierzyć, ale piłka... wpadła do siatki

Od tego czasu trwają tarcia na linii Rzeźniczak - Kotwica Kołobrzeg. Piłkarz i jego przedstawiciele są bowiem przekonani, że klub nie miał w tej sytuacji prawa, by rozwiązywać z nim kontrakt. Do gry włączyli się prawnicy.

Najwidoczniej cała ta sytuacja mocno zniechęciła Jakuba Rzeźniczaka do piłki nożnej. Portal meczyki.pl poinformował, że 37-latek już wkrótce ogłosi zakończenie kariery. Co ciekawe, były reprezentant Polski ma już mieć plany na przyszłość.

Rzeźniczak ma bowiem pójść w ślady Tomasza Hajty, Jakuba Wawrzyniaka czy Błażeja Augustyna i dołączyć do Clout MMA. Spekuluje się, że pierwszym rywalem w klatce byłego piłkarza będzie Marcin Najman.

Póki co Jakub Rzeźniczak nie poinformował jednak ani o zakończeniu kariery, ani o dołączeniu do Clout MMA.

Zobacz także:
Popis Kozłowskiego w Holandii. To nie wystarczyło
RC Lens bliżej Ligi Mistrzów. 90 minut Frankowskiego

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×