Są nowe informacje o Zielińskim. To nie brzmi dobrze

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kuba Duda /  Na zdjęciu: Piotr Zieliński
WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Piotr Zieliński
zdjęcie autora artykułu

Reprezentant Polski - wedle doniesień włoskich mediów - nie zagra w najbliższym meczu ligowym. Powód? Kontuzja łydki. Czy to coś poważnego? Przecież Euro 2024 tuż, tuż.

W tym artykule dowiesz się o:

Informowaliśmy (TUTAJ więcej szczegółów >>), że Piotr Zieliński nie zagrał w ostatnim meczu ligowym SSC Napoli - AS Roma. Wygląda na to, że uraz, który mu doskwiera jest nieco poważniejszy.

Dziennikarze "Il Mattino" oraz "Mondo Udinese" poinformowali, że Polaka zabraknie również podczas kolejnego spotkania Serie A - 6 maja Napoli zagra na wyjeździe z Udinese Calcio. To wyjątkowy klub dla Polaka - w 2016 roku to właśnie z Udinese przeszedł do Neapolu.

Badania wykazały u Zielińskiego lekką kontuzję mięśnia brzuchatego lewej łydki. To nie jest raczej powód do niepokoju w perspektywie zbliżającego się Euro 2024. Chociaż każdy opuszczony mecz z pewnością nie pomaga w budowaniu optymalnej formy.

ZOBACZ WIDEO: Wcześniej o tym nie mówił. "Dałem jej pieniądze. Oszukała mnie"

Napoli w tym sezonie zawodzi na całej linii. Nadal aktualny mistrz Włoch zajmuje na cztery kolejki przed końcem sezonu odległe, dziewiąte miejsce.

Jeżeli uraz Zielińskiego zostanie wyleczony w takim terminie, jak planują lekarze, to zostaną Polakowi trzy mecze przed rozpoczęciem bezpośrednich przygotowań do mistrzostw Europy w Niemczech.

Dyrektor Interu potwierdził transfery. Zieliński zmieni klub >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty