Rozczulające zdjęcie. Tylko spójrz na Roberta Lewandowskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / _rl9 / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Instagram / _rl9 / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
zdjęcie autora artykułu

4 maja to wyjątkowy dzień w rodzinie Roberta i Anny Lewandowskich. Siedem lat temu na świat przyszła ich pierwsza córka Klara. Zobacz, jak dumni rodzice złożyli jej życzenia w mediach społecznościowych.

"Wszystkiego najlepszego Klaro! Dorastasz tak szybko! Niech Twój dzień będzie wypełniony śmiechem i całą radością, jaką może pomieścić Twoje małe serce! Kochamy Cię i jesteśmy z Ciebie bardzo dumni" - to słowa Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej do ich starszej córki.

Piłkarz oraz jego żona zamieścili na swoich profilach dwie fotografie z solenizantką. Rozczulające jest zwłaszcza ujęcie, na którym "Lewy" przytula i całuje córkę w policzek.

Klara Lewandowska w sobotę świętuje siódme urodziny. Przy tej okazji nie mogło zabraknąć baloników, w tym specjalnego w kształcie cyfry "7".

Napastnik FC Barcelony w sobotę (godz. 18:30) ma wystąpić w meczu LaLigi z Gironą. Kto wie, być może w przypadku strzelenia gola zaprezentuje jakąś "cieszynkę" z myślą o córce. Kilka tygodni temu Klara Lewandowska wyprowadziła swojego ojca na murawę PGE Narodowego przed meczem Polski z Estonią (więcej TUTAJ>>).

Przypomnijmy, że Lewandowscy mają także drugą córkę, Laurę. Kolejne urodziny czekają ich już za dwa dni. Młodsza pociecha przyszła na świat 6 maja 2020 r.

Czytaj także: Klara Lewandowska szalała na nartach. Cóż za fotka!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: To nie jest fake. Szalona parada bramkarza

Źródło artykułu: WP SportoweFakty