Córka Lewandowskich robi to codziennie. "I to z wielką ochotą"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / annalewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska z córeczkami
Instagram / annalewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska z córeczkami
zdjęcie autora artykułu

Anna Lewandowska w relacji na InstaStories zamieściła migawkę z Klarą. Starsza z córek trenerki fitness leżała w łóżku i czytała książkę.

W tym artykule dowiesz się o:

Żona Roberta Lewandowskiego, Anna Lewandowska, jest dumna ze swoich córek. Trenerka fitness i blogerka promująca zdrowy tryb życia tym razem pochwaliła się w mediach społecznościowych starszą ze swoich pociech, Klarą.

Na zdjęciu zamieszczonym na InstaStories (patrz poniżej) widzimy dziewczynkę, która wieczorem przed pójściem spać trzyma w ręku książkę. Klara 4 maja będzie obchodzić swoje 7. urodziny i - jak zdradziła jej mama - uwielbia czytać. Duża zasługa w tym nauczycieli.

"Muszę przyznać, że dzięki szkole, do której chodzi Klara czyta książki codziennie i to z wielką ochotą" - podkreśliła Lewandowska w opisie.

Siostra Klary, Laura, w maju skończy 4 latka i również jest mądra, ciekawa świata. Lewandowscy robią wszystko, by ich córeczki mogły spełniać swoje pasje.

Kilka dni temu (23 kwietnia) w Barcelonie obchodzono święto Sant Jordi (popularne wydarzenie, które łączy Światowy Dzień Książki oraz dzień zakochanych). Z tej okazji żona sprawiła prezent swojemu słynnemu mężowi.

Zawodnik FC Barcelony i reprezentacji Polski otrzymał książkę pt. "Jak działa sport", w wydanie której 35-letnia Lewandowska była osobiście zaangażowana (więcej TUTAJ).

www.instagram.com/stories/annalewandowska
www.instagram.com/stories/annalewandowska

Zobacz: Przyjrzyj się dokładnie torebce Lewandowskiej. A teraz usiądź, bo poznasz cenę

ZOBACZ WIDEO: Pierwsza edycja gali Herosi WP SportoweFakty za nami. Zobacz, kto wygrał

Źródło artykułu: WP SportoweFakty