W kobietę leciał przedmiot. Tak zachował się Szymański

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / KrzysztofGerlak / Sebastian Szymański zasłonił głowę kobiety przed rzucanymi z trybun przedmiotami
Twitter / KrzysztofGerlak / Sebastian Szymański zasłonił głowę kobiety przed rzucanymi z trybun przedmiotami
zdjęcie autora artykułu

Było gorąco podczas weekendowych derbów Stambułu. Po meczu kibice rzucali różnymi przedmiotami, a jedną z kobiet przed wypadkiem uratował Sebastian Szymański. Do sieci trafiło nagranie, co zrobił reprezentant Polski.

W tym artykule dowiesz się o:

Derby Stambułu wywołują wielkie emocje u kibiców.

Nie inaczej było w ostatnią niedzielę, gdy Galatasaray - lider tureckiej ekstraklasy - przegrało u siebie z Fenerbahce 0:1 i to pomimo faktu, że gospodarze większą część spotkania grali z przewagą jednego zawodnika.

Gorąco było już przed pierwszym gwizdkiem sędziego, gdy jeszcze przed stadionem jedna z fanek Fenerbahce Stambuł została trafiona w głowę kubkiem od napoju (więcej TUTAJ).

Różne przedmioty leciały z trybun także już po meczu. Bohatersko zachował się Sebastian Szymański, piłkarz Fenerbahce i reprezentacji Polski, który widząc skandaliczne zachowanie niektórych fanów osłonił głowę kobiety, ubranej w bluzę Fenerbahce, by nie została trafiona żadnym przedmiotem.

Nagranie zachowania reprezentanta Polski, który najprawdopodobniej znajdzie się wśród powołanych na Euro 2024, trafiło już do sieci. Film zobaczyło ponad 120 tys. internautów.

Zobaczcie bohaterskie zachowanie Sebastiana Szymańskiego:

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: głośno o polskim bramkarzu. Zobacz, co wyrzucił w trybuny

Źródło artykułu: WP SportoweFakty