PKO BP Ekstraklasa. Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław. Transmisja TV, stream online, live

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Władysław Koczerhin
WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Władysław Koczerhin
zdjęcie autora artykułu

W jednym z najciekawszych spotkań ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy Raków Częstochowa zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie.

W tym artykule dowiesz się o:

PKO BP Ekstraklasa. Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Sezon 2023/24 kończy się dla Rakowa Częstochowa wielkim rozczarowaniem. Klub nie zdołał włączyć się do walki o to, aby obronić tytuł mistrzowski. W efekcie posadę stracił trener Dawid Szwarga, a Raków ogłosił już, że do klubu powróci Marek Papszun.

Częstochowianie zajmują aktualnie szóste miejsce w tabeli, ale mogą skończyć rozgrywki na czwartej lokacie. Warunków jest jednak kilka - po pierwsze wygrana w sobotę ze Śląskiem Wrocław, po drugie - strata punktów Górnika Zabrze i Lecha Poznań.

A Śląsk na pewno nie położy się przed rywalami - tym bardziej, że wciąż jest w grze o mistrzostwo. Piłkarze Jacka Magiery mają 60 punktów i mogą w ostatniej kolejce wyrwać tytuł z rąk Jagielloni Białystok. Jagiellonia musiałaby jednak stracić punkty w starciu z Wartą Poznań.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 17:30. Transmisja dostępna będzie na kanale Canal+ Sport 2.

Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław w internecie. Stream online

Mecz Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław: 25.05.2024 (sobota), godz. 17:30. Transmisja TV: Canal+ Sport 2. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty