Kolejne wzmocnienie Miedzi Legnica. To gracz Korony Kielce

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Miedź Legnica zbroi się przed sezonem. Nowym zawodnikiem klubu Fortuna I ligi został Jacek Podgórski, który ostatnio występował w Koronie Kielce.

Piłkarze Miedzi Legnica w nadchodzącym sezonie mają zamiar włączyć się do gry o awans do PKO Ekstraklasy. Działacze klubu z Dolnego Śląska sfinalizowali kolejny transfer.

Zawodnikiem Miedzi został Jacek Podgórski. 27-latek ostatnie cztery lata spędził w Koronie Kielce. Z drużyna Złocisto-Krwistych zawodnik awansował do PKO Ekstraklasy, a przez dwa kolejne lata skutecznie walczył o utrzymanie.

W PKO Ekstraklasie Podgórski łącznie rozegrał 59 meczów i strzelił w nich jednego gola. Z kolei w Fortua I lidze ma w dorobku 148 spotkań i strzelili 19 goli. - Moim celem po przyjściu do Miedzi jest awans do PKO BP Ekstraklasy. Mam nadzieję, że dokonamy tego jak najszybciej, już w pierwszym sezonie po moim dołączeniu do klubu - powiedział Podgórskim cytowany przez klubowy portal.

Piłkarz z Miedzią podpisał umowę obowiązującą przez najbliższe trzy sezony.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Czytaj także: Spadł z Ruchem Chorzów. Teraz zagra u ligowego rywala III liga. Walkower może rozstrzygnąć sprawę ostatniego awansu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty