Media: Legia skontaktowała się z byłym zawodnikiem. Jasne stanowisko piłkarza

Zdjęcie okładkowe artykułu:  / Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa
/ Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa
zdjęcie autora artykułu

Legia Warszawa pracuje nad skompletowaniem kadry na przyszły sezon. Wojskowi skontaktowali się z byłym piłkarzem stołecznego klubu. O sprawie poinformował Sebastian Staszewski z TVP Sport.

W tym artykule dowiesz się o:

Dyrektor sportowy Legii Warszawa nawiązał kontakt z Maikiem Nawrockim w celu zorientowania się w nastawieniu obrońcy do ewentualnego powrotu do stolicy. W grę wchodziłoby wypożyczenie tego zawodnika.

Odpowiedź piłkarza nie pozostawia jednak wątpliwości. Na ten moment nie wyraża chęci odejścia z Celticu Glasgow. Temat tego transferu może jednak powrócić, jeśli defensor będzie miał na początku sezonu problemy z regularną grą. Takie informacje przekazał Sebastian Staszewski.

Nawrocki odszedł z Legii do Celticu w lipcu 2023 roku za 5 milionów euro. Już na początku swojego pobytu w Glasgow odniósł kontuzję, która utrudniła mu wywalczenie miejsca w wyjściowym składzie nowego zespołu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kuriozalny błąd w finale! Na szczęście jej wybaczyli

W późniejszym czasie nie cieszył się dużym zaufaniem trenera. Ostatecznie w sezonie 2023/2024 rozegrał zaledwie 14 meczów. Te okoliczności chce wykorzystać Legia, w której piłkarz mógłby się odbudować i złapać rytm meczowy.

Wojskowi zakończyli rozgrywki PKO Ekstraklasy na trzecim miejscu. Z pewnością zmianom ulegnie m.in. linia obrony drużyny z Łazienkowskiej. Z klubu odejdzie Yuri Ribeiro, a do końca czerwca obowiązuje kontrakt Artura Jędrzejczyka. Według ostatnich doniesień były reprezentant Polski przedłuży umowę.

Czytaj także: Cezary Kulesza dla WP: Nie komentuje plotek i insynuacji Oficjalnie: Wolfsburg sprowadził bramkarza. Z nim będzie rywalizował Grabara

Źródło artykułu: WP SportoweFakty