Kolejny gigant chce sprowadzić Marcina Bułkę. To byłby powrót po latach

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / OGC Nice / Na zdjęciu: Marcin Bułka w barwach OGC Nice
Instagram / OGC Nice / Na zdjęciu: Marcin Bułka w barwach OGC Nice
zdjęcie autora artykułu

Marcin Bułka ma za sobą kapitalny sezon w barwach Nicei, a to sprawia, że budzi spore zainteresowanie na rynku transferowym. Polak trafił na listę życzeń kolejnego giganta.

W kontekście potencjalnego transferu reprezentanta Polski do tej pory wymieniało się takie kluby jak Milan i Newcastle, a teraz do tego grona dołączył kolejny zainteresowany.

Marcin Bułka może trafić do Chelsea. Do takich informacji dotarli dziennikarze "L'Equipe". Bramkarz występował już w londyńskiej drużynie w latach 2016-2019. Nie otrzymał jednak szans na grę w pierwszym zespole, w związku z czym zdecydował się na zmianę pracodawcy i trafił do PSG.

Władze The Blues chcą pozyskać nowego golkipera, ponieważ nie są zadowoleni z postawy Roberta Sancheza i uważają, że zespół potrzebuje wzmocnienia na tej pozycji. Dlatego właśnie rozważają sprowadzenie zawodnika OGC Nice.

Transfer Polaka nie powinien być bardzo dużym wydatkiem. Spekuluje się, że francuski klub oczekiwałby za bramkarza mniej więcej 25 milionów euro. Taka kwota nie powinna zrobić wrażenia na Chelsea.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kuriozalny błąd w finale! Na szczęście jej wybaczyli

Bułka przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski, z którą przygotowuje się do Euro 2024. Wiele wskazuje na to, że rozegra jedną połowę towarzyskiego meczu z Ukrainą.

W zakończonym sezonie ligowym wystąpił w 34 spotkaniach i aż 17 z nich zakończył z czystym kontem.

Czytaj także: Cezary Kulesza dla WP: Nie komentuje plotek i insynuacji Za granicą piszą o reprezentacji Polski. Padają gorzkie i krytyczne słowa

Źródło artykułu: WP SportoweFakty