Czwarty powrót do Lecha Poznań

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / lechpoznan.pl / Przemysław Szyszka / Jakub Antczak z nowym kontraktem w Lechu
Materiały prasowe / lechpoznan.pl / Przemysław Szyszka / Jakub Antczak z nowym kontraktem w Lechu
zdjęcie autora artykułu

To już czwarty powrót do Lecha Poznań tego lata. Klub ze stolicy Wielkopolski ponownie będzie się przyglądał umiejętnościom Jakuba Antczaka.

20-letni skrzydłowy ma za sobą roczny pobyt w Odrze Opole, z którą wywalczył 6. miejsce w tabeli Fortuna I ligi i zagrał w barażach o awans (porażka w półfinale z Arką Gdynia).

Jakub Antczak występował w Opolu bardzo regularnie. Uzbierał 33 mecze we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył 1 bramkę i dołożył do niej 5 asyst. Teraz dostanie szansę od macierzystego pracodawcy i 20 czerwca rozpocznie przygotowania do nowego sezonu pod okiem trenera Nielsa Frederiksena.

Zakończyły się także transfery czasowe Filipa Borowskiego do Warty Poznań i Krzysztofa Bąkowskiego do Polonii Warszawa, ale oni najpewniej raz jeszcze zostaną wypożyczeni.

Już wcześniej zapadło kilka innych decyzji kadrowych. Po wygaśnięciu kontraktów, z Lechem pożegnali się Barry Douglas oraz Artur Sobiech, natomiast z wypożyczeń wcześniej powrócili do stolicy Wielkopolski Maksymilian Pingot (ostatnio Stal Mielec), Filip Wilak (Ruch Chorzów) i Antoni Kozubal (GKS Katowice).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty