Polacy szykują się do Euro 2024, a Matty Cash? Tuż przed meczem wrzucił zdjęcia

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Matty Cash.
PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Matty Cash.
zdjęcie autora artykułu

Podczas gdy reprezentacja Polski rozgrywa ostatni mecz sparingowy przed wylotem na Euro 2024, Matty Cash przeznacza czas wolny na odpoczynek. Anglik z polskim obywatelstwem wybrał się na wakacje.

W tym artykule dowiesz się o:

Pominięcie Matty'ego Casha przez Michała Probierza przy powołaniach na zgrupowanie reprezentacji Polski było niemałym zaskoczeniem. Powodem takiej decyzji nie były kwestie zdrowotne, lecz wyłącznie sportowe.

Piłkarz Aston Villi nie przeszedł obok tego obojętnie i opublikował obszerne oświadczenie, w którym odniósł się do decyzji selekcjonera Biało-Czerwonych. Cash żałował, że nie będzie mu dane pojechać na Euro, jednak przyjął wybory Probierza z pokorą.

Brak powołania do kadry oznaczał więcej czasu na odpoczynek. Podczas gdy reprezentacja Polski przygotowuje się do turnieju w Niemczech i rozgrywa mecze towarzyskie, Cash udał się na wakacje.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor chciał rzucić koszulkę. I zaczęło się szaleństwo

W mediach społecznościowych zawodnik zamieścił zdjęcia. Na zamieszczonych fotografiach można zobaczyć uśmiech na twarzy 26-latka (patrz na końcu artykułu).

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski przed wylotem do Niemiec miała zaplanowane dwa mecze towarzyskie. Najpierw z Ukrainą (wygrany 3:1), a następnie z Turcją.

Biało-Czerwoni wylecą do Niemiec we wtorek (11 czerwca). Pierwszy mecz na Euro 2024 (z Holandią) odbędzie się 16 czerwca.

Zobacz także: Kapitalna akcja Polaków. Zobacz bramkę w meczu z Turcją Lewandowska pokazała się z córkami. Jeden szczegół od razu zwraca uwagę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty