Będzie sensacyjny transfer? Klub z Premier League chce piłkarza Barcelony

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / DAX Images/NurPhoto / Na zdjęciu: FC Barcelona otrzymała ofertę od Newcastle United za Ferrana Torresa
Getty Images / DAX Images/NurPhoto / Na zdjęciu: FC Barcelona otrzymała ofertę od Newcastle United za Ferrana Torresa
zdjęcie autora artykułu

Hiszpańskie media informują, że FC Barcelona otrzymała ofertę za Ferrana Torresa. 24-latek może latem zmienić pracodawcę i wrócić do Premier League.

Co prawda Ferran Torres przygotowuje się obecnie do pierwszego meczu na Euro 2024 wraz z reprezentacją Hiszpanii, ale na półwyspie Iberyjskim rozpoczęły się spekulacje na temat jego przyszłości.

Gerard Romero z Jijantes poinformował, że FC Barcelona otrzymała od Newcastle United ofertę za Ferrana Torresa w wysokości 15 milionów euro kwoty stałej plus 5 milionów w formie zmiennych.

Sam zawodnik nie pali się do przeprowadzki, natomiast może nie mieć wyboru. Barca w dalszym ciągu nie ma dobrej sytuacji finansowej i może być zmuszona do sprzedaży części zawodników, by móc dokonać transferów przychodzących podczas najbliższego lata, a wiemy, że klub interesuje się m.in. Angelo Stillerem z VfB Stuttgart, za którego trzeba zapłacić 25 milionów euro.

ZOBACZ WIDEO: Dojrzał Lewandowskiego. "Lekko skwaszona mina"

Ferran Torres gra w Barcelonie od sezonu 2021/22. W minionych rozgrywkach wystąpił w sumie w 42 meczach i strzelił 11 goli.

Gdyby do takiego transferu doszło, byłby to powrót Hiszpana do Premier League. W przeszłości reprezentował bowiem barwy Manchesteru City, z którym dwukrotnie zdobył mistrzostwo Anglii (2020/21 i 2021/22).

CZYTAJ TAKŻE: A jednak! Nie potwierdziły się doniesienia ws. Marciniaka Wymowna reakcja trenera Holendrów na pytanie dotyczące kontuzji Lewandowskiego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty