Robert Lewandowski będzie miał nowego konkurenta? Padło nazwisko

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Fran Santiago / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Getty Images / Fran Santiago / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
zdjęcie autora artykułu

Według informacji "Mundo Deportivo" w FC Barcelonie dojdzie do przemeblowania składu. Klub jest zainteresowany zakontraktowaniem nowego napastnika. Wiemy, kto może być konkurentem Roberta Lewandowskiego.

Jak donosi "Mundo Deportivo" możliwe, że Robert Lewandowski w przyszłym sezonie będzie mieć nowego konkurenta do walki o miejsce w wyjściowym składzie. Przyszłość Vitora Roque w FC Barcelonie jest niepewna, ale na horyzoncie jest inny zawodnik.

Według informacji popularnego hiszpańskiego dziennika do katalońskiego klubu może trafić Ayoze Perez, który zagra z Hiszpanią na Euro 2024. Napastnik na co dzień reprezentuje barwy Realu Betis i w minionym sezonie zgromadził na swoim koncie jedenaście bramek.

Klauzula odstępnego miałaby wynosić cztery miliony euro. Jest to pewien pomysł, ale nie priorytet. Blaugranie najmocniej zależy na sprowadzeniu do drużyny nowego defensywnego pomocnika oraz solidnego gracza na lewe skrzydło.

Furtka otworzy się, jeśli zostanie rozwiązana sprawa z Vitorem Roque. W momencie gdy Brazylijczyk zostanie wypożyczony lub sprzedany do innego klubu, w FC Barcelonie zrobi się wówczas miejsce dla Ayoze Pereza.

I warto przypomnieć, że nie jest to jedyny napastnik, którego widziałaby w swoim składzie Blaugrana. W orbicie zainteresowań znalazł się także Borja Mayoral z Getafe CF, o czym informowaliśmy ---> TUTAJ.

---> Nie ma złudzeń. Polacy w "grupie śmierci" na Euro 2024 ---> Kto zostanie królem strzelców Euro 2024? Zobacz listę kandydatów

Źródło artykułu: WP SportoweFakty