Bayern stracił już cierpliwość. Ryzykowna decyzja w sprawie gwiazdy zespołu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Stefan Matzke - sampics/Corbis / Na zdjęciu: piłkarze Bayernu Monachium
Getty Images / Stefan Matzke - sampics/Corbis / Na zdjęciu: piłkarze Bayernu Monachium
zdjęcie autora artykułu

Bayern Monachium ma już dość skomplikowanych negocjacji w sprawie przedłużenia kontraktu jednego z piłkarzy. Bawarczycy podjęli stanowczą decyzję.

W tym artykule dowiesz się o:

Saga z dobiegającą powoli końca umową Alphonso Daviesa trwa już od dłuższego czasu. Kanadyjczyk odrzucał kolejne propozycje Bayernu Monachium, które dotyczyły kontynuowania współpracy i przedłużenia kontraktu obrońcy.

Florian Plettenberg przekazał, że Bawarczycy znaleźli rozwiązanie tej problematycznej sytuacji. Nie będą w najbliższym czasie naciskać na zawodnika. Został mu jeszcze rok pobytu w klubie i zarząd liczy się z tym, że defensor za rok może odejść za darmo.

Zdaniem niemieckiego dziennikarza Davies oczekuje pensji w wysokości 20 milionów euro rocznie. Media informowały, że zainteresowany jego pozyskaniem jest Real Madryt. Na ten moment Królewscy nie złożyli żadnej oferty.

ZOBACZ WIDEO: Co się dzieje z Robertem Lewandowskim? "Kadra musi to wyrzucić z głowy"

Może się to wiązać z niespodziewanie dobrą formą, jaką w końcówce sezonu prezentował Ferland Mendy. W związku z tym pomysł sprowadzenia kolejnego lewego obrońcy zaczęto w stolicy Hiszpanii podawać w wątpliwość.

W Bayernie przed startem kolejnych rozgrywek dojdzie do wielu zmian. Nowym trenerem zespołu został Vincent Kompany. Wiadomo też, że do drużyny dołączy Hiroki Ito pozyskany ze Stuttgartu.

Czytaj także: Ogromne problemy Niemców przed Euro 2024. "Zupełnie nie zdało egzaminu" Kiwior na sprzedaż? Gigantyczna cena za Polaka

Źródło artykułu: WP SportoweFakty