Kompromitacja bramkarza. Messi tylko na to czekał [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Fox Deportes / Na zdjęciu: pierwszy gol Messiego
YouTube / Fox Deportes / Na zdjęciu: pierwszy gol Messiego

Lionel Messi pokazał wysoką formę w meczu towarzyskim. Gwatemalski bramkarz rozłożył czerwony dywan przed mistrzem świata.

W nocy z piątku na sobotę reprezentacja Gwatemali próbowała zaskoczyć "Albicelestes". Skazywana na porażkę drużyna po czterech minutach gry objęła prowadzenie za sprawą Lisandro Martineza, który wpakował piłkę do własnej bramki.

Radość Gwatemalczyków nie trwała zbyt długo. W 12. minucie bramkarz próbował wznowić grę w pozornie niegroźnej sytuacji. Nicholas Hagen wybił piłkę, natomiast wydaje się, że nie zauważył ustawionego w polu karnym Lionela Messiego.

Kapitan reprezentacji Argentyny znalazł się w klarownej sytuacji i nie miał litości dla golkipera. Messi bez żadnego trudu znalazł drogę do siatki.

Następnie Lautaro Martinez popisał się dubletem. W samej końcówce tego spotkania Messi przypomniał o sobie i efektowną podcinką pokonał bramkarza. W meczu towarzyskim przed wyjazdem na Copa America Argentyna rozbiła Gwatemalę 4:1.

Messi śrubuje swoje statystyki na arenie międzynarodowej. Utytułowany Argentyńczyk może pochwalić się aktualnie 106 strzelonymi golami w 181 rozegranych spotkaniach.

Pierwszy gol Messiego (od 1:14):

Źródło artykułu: WP SportoweFakty