Co za luz polskiego piłkarza. Zobacz, jak Moder ośmieszył Holendrów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: akcja Jakuba Modera
Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: akcja Jakuba Modera
zdjęcie autora artykułu

W niedzielnym spotkaniu Polska - Holandia na Euro 2024 nie brakowało widowiskowych akcji ze strony Biało-Czerwonych. Jedną z nich popisał się Jakub Moder.

Reprezentacja Polski od porażki rozpoczęła turniej Euro 2024. Podopieczni Michała Probierza zdołali się postawić faworyzowanej Holandii, objęli nawet prowadzenie w 16. minucie rywalizacji, ale na koniec to "Oranje" cieszyli się z pełnej puli, czyli trzech punktów.

Probierz zaskoczył nieco wyjściowym składem na Holandię, stawiając m.in. na debiutanta - Kacpra Urbańskiego. W pierwszej jedenastce, obok Urbańskiego, nie brakowało piłkarzy, którzy potrafią błysnąć umiejętnościami technicznymi - jak choćby Piotr Zieliński, czy Nicola Zalewski.

Od początku drugiej połowy na murawę wszedł jeszcze jeden piłkarz o takiej charakterystyce - Jakub Moder. Piłkarz zmienił Sebastiana Szymańskiego i kilka razy zaprezentował się od najlepszej strony. Tak było w jednej z akcji, kiedy wracał do obrony, pomógł w odbiorze piłki, a później ruletą zgubił piłkarza z Holandii.

Akcja była na tyle widowiskowa, że profil TVP Sport zamieścił ją w swoich mediach społecznościowych. Kibice w komentarzach zwrócili uwagę nie tylko na technikę, ale także na spokój i opanowanie piłkarza reprezentacji Polski.

Zobacz akcję Jakuba Modera:

Czytaj także: Austriackie media doceniły Polaków. "Zagrali nieco odważniej"

ZOBACZ WIDEO: Sonda WP z kibicami w Hamburgu. Polacy jednogłośnie o naszej reprezentacji

Źródło artykułu: WP SportoweFakty