Kulesza przyłapany na trybunach. Znani politycy obok prezesa PZPN

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Marcin Bielecki / Na zdjęciu: Tomasz Siemoniak, Cezary Kulesza i Piotr Borys
PAP/EPA / Marcin Bielecki / Na zdjęciu: Tomasz Siemoniak, Cezary Kulesza i Piotr Borys
zdjęcie autora artykułu

Drugi mecz Polaków na Euro 2024 przykuwał ogromne zainteresowanie. Na stadionie Cezary Kulesza spotkał się z przedstawicielami rządu.

Piłkarze reprezentacji Polski mieli świadomość, jak ważne jest spotkanie z Austrią. Aby zachować szanse na awans do fazy pucharowej tegorocznych mistrzostw Europy, podopieczni Michała Probierza potrzebują trzech punktów.

W piątkowy wieczór na Stadionie Olimpijskim w Berlinie Biało-Czerwoni mogli czuć się jak u siebie. Tysiące polskich kibiców zgromadziło się na trybunach. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego fani głośno odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego.

Na trybunach nie mogło oczywiście zabraknąć sternika federacji. Prezes PZPN znalazł się w doborowym towarzystwie na trybunach.

Cezary Kuleszy został przyłapany przez fotoreporterów razem z ministrem sportu i turystyki Sławomirem Nitrasem, wiceministrem Piotrem Borysem, a także ministrem spraw wewnętrznych i administracji Tomaszem Siemoniakiem.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Burza w godzinie rozpoczęcia meczu Polaków. Co z murawą?

Sławomir Nitras już wcześniej zapowiadał, że pojawi się na meczu w Berlinie. - Jestem przekonany, że premier Donald Tusk spotkanie będzie oglądał w telewizji - dodał polityk na antenie Radiowej Jedynki.

Źródło: PAP/Marcin Bielecki
Źródło: PAP/Marcin Bielecki

Czytaj więcej: Przebudzenie po fatalnym początku meczu. Rewolwery znów wystrzeliły

Źródło artykułu: WP SportoweFakty