Papszun już działa. Media: Skreślił gwiazdora

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marek Papszun
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marek Papszun
zdjęcie autora artykułu

Marek Papszun robi porządki w Rakowie Częstochowa. Jak przekazał portal "Meczyki", szkoleniowiec na obóz przygotowawczy do Arłamowa nie zabierze ze sobą trzech piłkarzy, w tym Sonny'ego Kittela.

Raków Częstochowa w niedzielę rozpocznie sezon przygotowawczy. Jak udało się ustalić portalowi "Meczyki", decyzją trenera Marka Papszuna do Arłamowa na pewno nie pojadą Sonny Kittel, Adnan Kovacević oraz Łukasz Zwoliński.

Oczywiście w temacie Niemca zaskoczenia nie ma, ponieważ szkoleniowiec na jego temat wyraził się wprost już podczas swojej pierwszej konferencji prasowej po powrocie do klubu z Jasnej Góry. Sonny Kittel jest nietrafionym transferem i zawodnikiem, którego Marek Papszun w składzie nie widzi.

W przypadku Adnana Kovacevicia również niespodzianki nie ma, ponieważ mówimy o zawodniku, z którym Raków Częstochowa chciał już się rozstać zimą.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Co z przyszłością Michała Probierza? Reprezentanci mówią jednym głosem

Wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu ma z kolei Łukasz Zwoliński, który w minionym sezonie był jednym z trzech najskuteczniejszych graczy w drużynie. Niezabranie go do Arłamowa ma go "przycisnąć" do szukania nowego pracodawcy.

Według informacji "Meczyków" ekipę Rakowa Częstochowa czeka kolejna rewolucja kadrowa. Przypomnijmy, że pożegnano się już z Vladanem Kovaceviciem i Janisem Papanikolau, jednak to dopiero początek wielkich zmian.

---> Barcelona straci swoją gwiazdę? Saudyjczycy zarzucają sieci na pomocnika ---> Co dalej z Michałem Probierzem? Jasne stanowisko piłkarzy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty