Napastnik opuści Legię Warszawa. Wiadomo, gdzie trafi

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki /  Na zdjęciu: Blaz Kramer
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Blaz Kramer
zdjęcie autora artykułu

To najprawdopodobniej koniec przygody z Legią Warszawa napastnika Blaza Kramera. Jak poinformował portal legia.net snajper ma przejść do tureckiego Konyasporu.

Już niemal wszystko na to wskazuje, że latem z Legią Warszawa pożegna się Blaz Kramer. Słoweniec miał problemy zdrowotne podczas zgrupowania (kontuzja mięśnia), a teraz jest bliski zmiany barw.

Jak poinformował portal legia.net, 28-latek ma zamienić Wojskowych na turecki Konyaspor. Tym samym zakończy się 2-letnia współpraca Legii z napastnikiem.

Przypomnijmy że Kramer na Łazienkowską przyszedł latem 2022 roku. Od początku furory nie robił, do tego miał problemy zdrowotne. Pierwszy sezon zakończył dwunastoma meczami i zaledwie jedną ligową bramką. W kolejnym liczby był trochę lepsze. Osiemnaście gier w PKO Ekstraklasie i cztery gole.

Do tego w europejskich pucharach Kramer zaczął imponować skutecznością. Cztery strzelone bramki zwróciły uwagę innych klubów. W efekcie wkrótce Słoweniec może zagrać w lidze tureckiej.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro": Zmierzch Cristiano Ronaldo? Eksperci bez wątpliwości

Czytaj także: Zadyma w meczu Legii. Piłkarz Jagiellonii kompletnie stracił panowanie nad sobą Niepokój w Legii Warszawa. Dwóch piłkarzy kontuzjowanych na zgrupowaniu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty