Adam Buksa wybrał klub. Reprezentant Polski będzie miał szansę na Ligę Mistrzów!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki /  Na zdjęciu: Adam Buksa
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Adam Buksa
zdjęcie autora artykułu

Adam Buksa po udanym sezonie w Turcji i dobrym występie na EURO nie narzekał na brak propozycji. W grę wchodziły zarówno kluby z Europy, jak i innych kontynentów. Piłkarz zdecydował się ostatecznie na drużynę, która ma szansę grać w Lidze Mistrzów.

W tym artykule dowiesz się o:

19 czerwca WP SportoweFakty jako pierwsze poinformowały, że bardzo poważną ofertę złożył Adamowi Buksie mistrz Danii, FC Midtjylland. I, jak się okazuje, to właśnie ten klub wygrał wyścig o usługi reprezentanta Polski. Z naszych informacji wynika, że lada moment Buksa podpisze umowę z Duńczykami, którzy będą walczyć w eliminacjach Ligi Mistrzów. Będzie to transfer definitywny, FC Midtjylland wykupi Polaka z RC Lens za około 4,5 miliona euro.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro": Zmierzch Cristiano Ronaldo? Eksperci bez wątpliwości

Ostatnio głośno było o tym, że Buksa miał też propozycję z Dynama Zagrzeb. To prawda, ale reprezentant Polski wolał jednak przenieść się do Danii. Wcześniej były też zapytania z Hiszpanii, mówiło się też o Besiktasie Stambuł, ale najbardziej zdeterminowani, najbardziej konkretni i najszybsi byli wspomniani Duńczycy. Piotr Koźmiński, dziennikarz WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty