Cudowna asysta we Włoszech. Można to oglądać i oglądać

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / x.com/ELEVENSPORTSPL / Na zdjęciu: asysta Chwiczy Kwaracchelii w meczu z FC Bologna

W meczu włoskiej Serie A Napoli - Bologna znakomitym zagraniem popisał się Chwicza Kwaracchelia. Ależ Gruzin to pięknie dograł!

SSC Napoli pokonało Bologna FC (3:0, więcej TUTAJ) w meczu 2. kolejki Serie A. Gospodarze objęli prowadzenie po strzale Giovanniego Di Lorenzo w doliczonym czasie gry do pierwszych 45 minut.

Gol otwierający wynik na Stadio Diego Armando Maradona to również zasługa gruzińskiego skrzydłowego Chwiczy Kwaracchelii. 23-latek popisał się efektowną asystą (patrz wideo poniżej), po której ręce same składały się do oklasków.

Łukasz Skorupski, który rozegrał całe spotkanie w ekipie gości, nie miał nic do powiedzenia wobec mocnego i precyzyjnego strzału z bliskiej odległości w wykonaniu włoskiego obrońcy.

"Spójrzcie na to zagranie, które otworzyło drogę do bramki Giovanniemu Di Lorenzo! Prawdziwe ciasteczko!" - skomentowano na profilu Eleven Sports na X, na którym zamieszczono wideo z akcją duetu Kwaracchelia - Di Lorenzo.

Napoli po przerwie dorzuciło jeszcze dwa gole. Na 2:0 (w 75. minucie) trafił Kwaracchelia, a wynik ustalił Giovanni Simeone w doliczonym czasie.

Zobacz: Przebudzenie Napoli i zaskoczenie w Rzymie. Polacy grali w Serie A

Źródło artykułu: WP SportoweFakty