Ukrainka śledziła mecz Polaków. Miała ważny powód

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Na dużym zdjęciu: Sebastian Szymański (WP SportoweFakty), w ramce: post partnerki Sebastiana Szymańskiego, Darii (Instagram)

Czwartkowy mecz ze Szkocją był udany dla Sebastiana Szymańskiego, który strzelił gola i przyczynił się do zwycięstwa reprezentacji Polski (3:2). Pomocnik mógł liczyć na wsparcie swojej partnerki, Darii. Ta opublikowała wpis na Instagramie.

Spotkanie przeciwko Szkocji na Hampden Park rozpoczynało przygodę reprezentacji Polski w tegorocznej edycji Ligi Narodów UEFA. Biało-Czerwoni podobnie zresztą jak ich czwartkowi rywale chcieli częściowo zmazać plamę po nieudanym Euro 2024.

Zespół Michała Probierza lepiej wszedł w mecz. Wszystko dzięki bramce Sebastiana Szymańskiego. Pomocnik Fenerbahce otrzymał piłkę przed polem karnym przeciwników i huknął tuż przy słupku.

Na pewno zadowolona z trafienia była partnerka piłkarza, Daria. Ukrainka opublikowała post portalu "Łączy nas piłka" na swoim InstaStories. "Happy, happy, happy" - napisała (po polsku: "szczęśliwa, szczęśliwa, szczęśliwa" - przyp. red).

Dotychczas Sebastian Szymański nie wypowiadał się w temacie swojej partnerki. Dlatego media określają ją jako "tajemniczą" (więcej TUTAJ).

Mimo że reprezentacja Polski schodziła na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem, to Szkoci w drugiej połowie doprowadzili do wyrównania. Biało-Czerwoni dopięli jednak swego i zapewnili sobie trzy punkty w doliczonym czasie gry.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty