Koncert Ewy Pajor w Barcelonie. Trzy gole Polki w meczu ligowym

Twitter / DAZN / Na zdjęciu: moment uderzenia Ewa Pajor

Ewa Pajor od tego sezonu występuje w FC Barcelonie i bardzo szybko wdrożyła się do nowego zespołu. W sobotnim meczu przeciwko Granadzie Polka strzeliła trzy gole.

W tym artykule dowiesz się o:

Transfer Ewy Pajor do FC Barcelony był naturalnym krokiem, bo przecież mówimy o przenosinach jednej z najlepszych piłkarek na świecie do najmocniejszej żeńskiej drużyny. Barca w ostatnich latach regularnie nie ma sobie równych we wszelkich rozgrywkach.

W Hiszpanii Blaugrana nie ma sobie równych, a i zdarza się, że w europejskich rozgrywkach niszczy swoje przeciwniczki. Dlatego też dla polskiej napastniczki taki ruch z pewnością był kuszącą opcją.

Pajor błyskawicznie wprowadziła się do nowej drużyny i od samego początku rozgrywek ligowych pomaga swojej nowej ekipie swoimi bramkami. W sobotnim starciu przeciwko Granadzie CF trafiła aż trzykrotnie.

Polka już w drugiej minucie otworzyła wynik rywalizacji bardzo precyzyjnym uderzeniem. Potem pod koniec pierwszej części rywalizacji dołożyła swoje drugie trafienie, wtedy już trafiając na 5:0. Jej kolejny gol przyszedł już po zmianie stron.

W 69. minucie napastniczka reprezentacji Polski skompletowała hattrick i jednocześnie podwyższyła wynik na 8:1. Ostatecznie Barcelona pokonała Granadę aż 10:1, co pokazuje, jaka przepaść dzieli oba zespoły.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty