Złe infromacje dla kibiców Realu. Kontuzja gwiazdy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Jose Breton / Na zdjęciu: Thibaut Courtois
Getty Images / Jose Breton / Na zdjęciu: Thibaut Courtois

Thibaut Courtois zakończył derby pomiędzy Atletico a Realem Madryt (1:1) z urazem mięśniowym, który uniemożliwił mu wznowienie gry w ostatnich minutach spotkania.

W tym artykule dowiesz się o:

Jak poinformował trener Carlo Ancelotti, Thibaut Courtois przejdzie w poniedziałek szczegółowe badania, które mają określić, czy będzie musiał przerwać grę z powodu kontuzji.

- Fran Garcia ma poważny uraz, a Courtois zmaga się z problemem mięśniowym. W poniedziałek poznamy szczegóły - ujawnił trener Realu Madryt.

Wygląda na to, że szkoleniowiec Królewskich nie spodziewa się pozytywnych wieści po zaplanowanych badaniach medycznych, chociaż wszystko będzie wiadomo dopiero po oficjalnym komunikacie klubu.

Podczas niedzielnych derbów Madrytu (1:1), Courtois pozwolił Correi na strzał, który zakończył się golem, jednak wcześniej popisał się doskonałą interwencją, blokując pewną, wydawałoby się, bramkę dla Atletico.

Jeśli badania potwierdzą poważniejszy uraz belgijskiego bramkarza, jego miejsce najprawdopodobniej zajmie Andrij Lunin, który może zagrać swoje pierwsze minuty w sezonie podczas środowego meczu Ligi Mistrzów przeciwko Lille.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty