Kiedy kolejny mecz Polaków? To będzie arcytrudny test

Getty Images / Na zdjęciu: m.in. Robert Lewandowski

Reprezentacja Polski we wtorek zremisowała z Chorwacją (3:3) po arcyciekawym starciu na PGE Narodowym. Zespół prowadzony przez Michała Probierza kolejne spotkania rozegra w listopadzie. One zadecydują o naszym losie w dywizji A Ligi Narodów.

W tym artykule dowiesz się o:

Wtorkowe starcie Ligi Narodów UEFA na PGE Narodowym było prawdziwym rollercoasterem w wykonaniu reprezentacji Polski, która świetnie grała w pierwszych minutach i zdobyła bramkę. Niestety, Biało-Czerwoni oddali później inicjatywę, przez co stracili trzy gole.

Drużyna Michała Probierza nie poddała się. Straty zaczęła odrabiać jeszcze przed przerwą, a misję dopełniła już w drugiej połowie. Dzięki remisowi, w tabeli grupy 1 Ligi dywizji A zajmujemy przedostatnie miejsce z dorobkiem czterech punktów.

Kolejne starcie reprezentacja Polski rozegra 15 listopada - tym razem na wyjeździe. Jej rywalem będzie Portugalia, która plasuje się na pozycji lidera. Trzy dni później Biało-Czerwoni stoczą bój przeciwko Szkocji na PGE Narodowym.

Oczywiście, celem jest utrzymanie w najwyższej dywizji Ligi Narodów UEFA. O tym jak ważne są te rozgrywki, zdaliśmy sobie sprawę m.in. podczas eliminacji tegorocznych mistrzostw Europy.

Relacje tekstowe "na żywo" z listopadowych meczów reprezentacji Polski będą dostępne w serwisie WP SportoweFakty.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty