To było dla nich za dużo. Wymowna reakcja fanów Realu

Getty Images / Radość piłkarzy Barcelony, a w tle kibice Realu na stadionie w Madrycie

To był trudny wieczór dla kibiców Realu. W Madrycie Królewscy otrzymali bolesną lekcję futbolu od Roberta Lewandowskiego i jego kolegów. Fanom gospodarzy puściły nerwy przy stanie 0:4.

Między 54. a 56. minutą sobotniego El Clasico dwukrotnie do siatki trafił Robert Lewandowski.

Piłkarze FC Barcelony na tym nie poprzestali. Bramki strzelili jeszcze Lamine Yamal oraz Raphinha i przyjezdni triumfowali aż 4:0.

Po trafieniu Brazylijczyka (w 84. minucie) wielu kibiców Realu Madryt opuściło trybuny Santiago Bernabeu jeszcze przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

To był jeden z najbardziej wymownych obrazków sobotniego El Clasico, gdy na tablicy wynikowej nie było jeszcze 90 minuty, a na stadionie można było dostrzec już wiele pustych miejsc.

Po zwycięstwie 4:0 Barcelona umocniła się na prowadzeniu w La Lidze, a Robert Lewandowski już z 14 bramkami na koncie jest zdecydowanym liderem klasyfikacji strzelców.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty