Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wyniki Pucharu Polski

 Redakcja
Redakcja

I runda wstępna - 19/20 lipca
Ilanka Rzepin - Jarota Jarocin 0:3 wko
Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Elbląg 0:3 wko
Polonia Nowy Tomyśl - GKS Tychy 0:3 wko
Resovia Rzeszów - GLKS Nadarzyn 3:0 wko
Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko 0:1 dogr.
Huragan Morąg - Bałtyk Gdynia 3:3, rzuty karne 5:3
Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz 0:2
Lech Rypin - Jeziorak Iława 1:0
Sokół Kleczew - Polonia Słubice 9:3
Włókniarz Zelów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3
Mazur Karczew - Wigry Suwałki 0:2 dogr.
Podlasie II Biała Podlaska - Sokół Sokółka 2:3
Chrobry Głogów - Czarni Żagań 2:1
Rozwój II Katowice - Górnik Wałbrzych 5:2 dogr.
Limanovia Limanowa - Raków Częstochowa 2:0
LZS Turbia - Motor Lublin 1:0 dogr.
Chojniczanka Chojnice - Ruch Zdzieszowice 2:3
Pelikan Łowicz - Zagłębie Sosnowiec 2:0
Tur Turek - Elana Toruń 1:2
Lechia Zielona Góra - Nielba Wągrowiec 0:1
Start Otwock - Znicz Pruszków 2:3
Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola 1:1, rzuty karne 5:3
Alit Ożarów - Wisła Płock 1:7
Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz 1:0
Start Namysłów - Miedź Legnica 0:3
ŁKS 1926 Łomża - OKS 1945 Olsztyn 2:3

II runda wstępna - 3/10 sierpnia
Huragan Morąg - OKS 1945 Olsztyn 0:1
Sokół Kleczew - Lech Rypin 3:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg 0:2
Sokół Sokółka - Wigry Suwałki 1:0
Resovia Rzeszów - Wisła Płock 5:3
Chrobry Głogów - Miedź Legnica 3:2 dogr.
LZS Turbia - Limanovia Limanowa 0:4
GKS Tychy - Elana Toruń 1:3
Okocimski Brzesko - Pelikan Łowicz 1:0
Rozwój II Katowice - Nielba Wągrowiec 1:0
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice 0:1
Gryf Wejherowo - Zawisza Bydgoszcz 3:3, rzuty karne 4:3

I runda - 16/17 sierpnia
Chrobry Głogów - Odra Wodzisław 3:0 wko
Limanovia Limanowa - GKP Gorzów Wlkp. 3:0 wko
Rozwój II Katowice - KSZO Ostrowiec 3:0 wko
Elana Toruń - Flota Świnoujście 1:3 dogr.
Okocimski Brzesko - Górnik Polkowice 2:2, rzuty karne 4:2
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 0:0, rzuty karne 4:2
Ruch Zdzieszowice - Kolejarz Stróże 2:0
Jarota Jarocin - Dolcan Ząbki 0:1 dogr.
OKS 1945 Olsztyn - Pogoń Szczecin 1:0 dogr.
Olimpia Elbląg - Warta Poznań 1:1, rzuty karne 4:3
Piast Gliwice - Bogdanka Łęczna 5:2 dogr.
Sokół Kleczew - MKS Kluczbork 0:2
Sokół Sokółka - Ruch Radzionków 2:3 dogr.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - ŁKS Łódź 0:2
Gryf Wejherowo - Sandecja Nowy Sącz 1:0
Resovia Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:3

1/16 finału - 20/21/22/27/28 września
Chrobry Głogów - Lech Poznań 0:3
Dolcan Ząbki - Górnik Zabrze 0:1
Limanovia Limanowa - Lechia Gdańsk 1:0
Olimpia Elbląg - Arka Gdynia 0:0, rzuty karne 1:3
Rozwój II Katowice - Legia Warszawa 1:4
Gryf Wejherowo - Korona Kielce 1:0
MKS Kluczbork - KGHM Zagłębie Lubin 3:2
Piast Gliwice - Cracovia Kraków 0:3 wko
Ruch Radzionków - Polonia Warszawa 0:4
Ruch Zdzieszowice - Jagiellonia Białystok 3:1
ŁKS Łódź - Ruch Chorzów 0:1 dogr.
Flota Świnoujście - Wisła Kraków 2:4
Okocimski Brzesko - Śląsk Wrocław 1:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała - PGE GKS Bełchatów 3:0
Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom 1:1, rzuty karne 4:5
OKS 1945 Olsztyn - Widzew Łódź 0:1

1/8 finału - 18/19/25/26 października/3 listopada
Gryf Wejherowo - Górnik Zabrze 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0:1
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork 1:0
Arka Gdynia - Polonia Warszawa 3:1
Polonia Bytom - Lech Poznań 1:3 dogr.
Limanovia Limanowa - Wisła Kraków 0:3 wko
Legia Warszawa - Widzew Łódź 3:0
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 2:1 dogr.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×