Ocena gry Polaków w meczu z Danią

Polacy przegrali 1:3 z Danią w towarzyskim meczu o Puchar Króla. Słabo spisali się obrońcy, fatalny błąd popełnił też Mariusz Pawełek. Za najlepszego zawodnika biało-czerwonych uznaliśmy strzelca honorowej bramki. Zapraszamy Czytelników do wygłoszenia własnej opinii na temat gry polskich piłkarzy w tym spotkaniu.

W tym artykule dowiesz się o:

Oceny Polaków wg SportoweFakty.pl (skala 1-10):

Mariusz Pawełek: 2 - Temu panu już dziękujemy. Tyle w temacie.

Łukasz Mierzejewski: 3 - Stremowany, rzadko podłączał się do akcji ofensywnych. Z jego strony poszło kilka groźnych dla nas dośrodkowań.

Tomasz Jodłowiec: 3 - Widać, że dawno w piłkę nie grał.

Maciej Sadlok: 3 - Forma nie ta co jesienią w lidze.

Piotr Brożek: 3 - Mocny strzał na początku, a później jakoś mało widoczny.

Sławomir Peszko: 6 - Nieustępliwy i waleczny jak zawsze. Szarpał z przodu, rozgrywał i zdobył ładną bramkę. W drugiej połowie niewidoczny.

Tomasz Bandrowski: 5,5 - Początek zapewne nie był taki, jaki pomocnik Lecha sobie wymarzył. Później było już lepiej, ale ta druga połowa...

Maciej Iwański: 5,5 - Aktywny, ciekawie rozgrywał piłkę. Dużo widział na boisku, a przede wszystkim dobrze współpracował z Robertem Lewandowskim. Pozytywny występ pomocnika Legii, ale tylko w pierwszej połowie. W drugiej przygasł. I jeszcze ta poprzeczka...

Jakub Tosik: 3 - Wymieniał się z Brożkiem na lewej obronie i... tyle. Formacja defensywna nie radziła sobie najlepiej w tym spotkaniu.

Maciej Rybus 4,5 - Niby się starał, niby próbował, ale jakoś mało z tego wychodziło.

Robert Lewandowski: 5 - Pozytywny występ, ale tylko w pierwszej połowie. Wtedy Duńczycy mieli się kogo obawiać. Dobrze podawał do partnerów, umiejętnie się zastawiał. Brakowało mu tylko bramki. Druga odsłona widowiska to już inna para kaloszy.