Remis Cracovii z Górnikiem Polkowice

W czwartym sparingu podczas zgrupowania w Opalenicy Cracovia zremisowała 1:1 z beniaminkiem I ligi, Górnikiem Polkowice. Po zakończeniu meczu Pasy udały się w podróż powrotną do Krakowa.

W zespole Rafała Ulatowskiego znowu zabrakło kilku podstawowych graczy. Tym razem udziału w meczu nie wzięli Radosław Matusiak (złamany nos) oraz Bartosz Ślusarski, Mateusz Klich i Piotr Polczak. Zabrakło również Łukasza Mierzejewskiego, który w Krakowie przechodzi rehabilitację po kontuzji ścięgna Achillesa. Po raz pierwszy w okresie przygotowawczym w sparingu zagrał natomiast Michał Goliński, dla którego był to pierwszy występ od początku kwietnia i meczu z Zagłębiem Lubin, w czasie którego doznał skomplikowanego urazu stawu skokowego.

Pierwsi bramkę zdobyli piłkarze Górnika. Tuż przed przerwą rzut karny na bramkę zamienił doświadczony Zbigniew Grzybowski, pokonując Marcina Cabaja. Wyrównał pod koniec meczu Jakub Kaszuba, który sfinalizował indywidualną akcję Bartłomieja Dudzica.

W zespole Cracovii przez 90 minut wystąpił testowany 20-letni stoper Polonii Nowy Tomyśl, Krzysztof Kmieć.

Cracovia - Górnik Polkowice 1:1 (0:1)

0:1 - Grzybowski (k.) 45'

1:1 - Kaszuba 87'