Przegrana jest niezasłużona - komentarze po meczu Dolcan Ząbki - Piast Gliwice

- Uważam, że Dolcan był najlepszym zespołem, z jakim graliśmy - mówił po wygranym rzutem na taśmę spotkaniu z ząbkowską drużyną trener Piasta Gliwice, Marcin Brosz. Jego podopieczni wygrali 2:1 a bramkę w ostatnich minutach meczu zdobył Brazylijczyk Maycon.

Jerzy Mitczuk

Marcin Brosz (Piast Gliwice): Wiedzieliśmy, że wyniki Dolcanu nie są na miarę tego, co prezentuje na boisku i wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo ciężki mecz. Uważam, że Dolcan był najlepszym zespołem, z jakim graliśmy. Ale tak to jest w piłce, że można robić wszystko, aby wygrać i na koniec i tak przegrać, dlatego życzę trenerowi, aby wytrwał i kiedyś ta dobra gra przyniesie wygraną. Co do mojego zespołu, to można nam wiele zarzucić i zdaje sobie sprawę z tego, że oczekiwania wobec nas są ogromne, ale w każdym meczu gramy od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty gramy na miarę swoich możliwości.

Dariusz Kubicki (Dolcan Ząbki): Przegrana jest nie zasłużona, ale wiele takich meczy w piłce nożnej się zdarza. Tracimy bramki po katastrofalnych błędach obrony. To zadecydowało o tym, że mimo dobrej gry nie zapunktowaliśmy.