Mogliśmy to wygrać - komentarze trenerów po meczu Odra Wodzisław - Sandecja Nowy Sącz

Odra Wodzisław i Sandecja Nowy Sącz pokazały swoim kibicom prawdziwy mecz walki. Na boisku minimalnie lepsze wrażenie pozostawili miejscowi, ale bezbramkowy remis należy uznać za sprawiedliwy. Zarówno Jarosław Skrobacz, jak i Dariusz Wójtowicz oczekiwali czegoś więcej od swoich zespołów.

Daniel Grygierek

Jarosław Skrobacz (Odra Wodzisław): Cieszę się, że nie daliśmy się stłamsić jak Sandecja. Dopiero w II połowie zaczęliśmy grać. Pojawiły się rzuty rożne i akcje, których zabrakło w I połowie. W końcówce meczu osiągnęliśmy przewagę, a do wygranej zabrakło nam bramki. Mogliśmy to wygrać.

Dariusz Wójtowicz ( Sandecja Nowy Sącz): Wynik sprawiedliwy 0:0. W tym meczu o wygranej zdecydować mogła jedna bramka. Gra nie była taka, jaką byśmy sobie życzyli. W I połowie straciliśmy kilka akcji, a w drugiej połowie cieszyliśmy się, że tej bramki nie straciliśmy.