Ten dzień należał do Dolcanu - komentarze po meczu Dolcan Ząbki - Ruch Radzionków

Dolcan Ząbki pokonał 4:3 Ruch Radzionków, jednak w ostatnich minutach stracił dwie bramki - Niepotrzebnie wprowadzamy nerwowość do gry - mówił po spotkaniu trener gospodarzy, Robert Moskal.

Jerzy Mitczuk

Rafał Górak (Ruch Radzionków): Gratuluje zwycięstwa i strzelonych bramek. Sami zapracowaliśmy na porażkę. Błędy jakie popełniliśmy nie pozwoliły na wygraną. Nie będę jednak zbyt dużo opowiadał, bo dzisiejszy dzień należał do drużyny Dolcanu, która odniosła zasłużone zwycięstwo.

Robert Moskal (Dolcan Ząbki): Niepotrzebnie wprowadzamy nerwowość do gry. Kosztowała ona nas dużo sił. Cofnęliśmy się i w drugiej połowie zrobiło się na chwilę nerwowo. Cieszę się jednak z dzisiejszego spotkania. Był to dla nas bardzo ważny mecz. Nie będę narzekał, że Stańczyk nie podwyższył wyniku albo, że Balzer otrzymał czerwoną kartkę, bo wygraliśmy. Karzę tylko, gdy piłkarz zostanie wyrzucony z boiska za gadkę z sędzią. Myślę, że dostajemy tyle czerwonych kartek, gdyż piłkarze wiedzą, że jak zobaczę, że odpuszczają, to nie wystawię ich w następnej kolejce.