W rundzie wiosennej będziemy grali o utrzymanie - komentarze trenerów po meczu Odra Wodzisław - Pogoń Szczecin

Na zakończenie rundy przy Bogumińskiej piłkarze Odry pokonali szczecińską Pogoń 2:0. Portowcy po raz kolejny z boiska schodzili jako pokonani i zamiast bicia się o awans do ekstraklasy, sympatycy Pogoni patrzą jak ich zespół zbliża się do strefy spadkowej. Artur Płatek, po swoim debiucie na ławce trenerskiej nie ukrywał rozczarowania.

Artur Płatek ( Pogoń Szczecin): Przyjechaliśmy zagrać z drużyną, która słynie z waleczności. Dziś mój zespół nie do końca zagrał tak jak planowałem, dlatego zostaliśmy skarceni. W I połowie straciliśmy bramkę ze stałego fragmentu gry. W II połowie stworzyliśmy jedną lub 2 sytuacje, gdybyśmy je wykorzystali, być może wynik byłby inny. Przegraliśmy - trudno. Chciałbym pogratulować trenerowi Skrobaczowi. Chciałbym też zaapelować do swoich piłkarzy: I liga jest nastawiona na wielką walkę, w składzie w którym graliśmy dziś możemy w przyszłości sobie nie poradzić. Jak tak dalej będzie to w rundzie wiosennej będziemy grali tylko o utrzymanie, a o awansie nie ma mowy.

Jarosław Skrobacz (Odra Wodzisław): Dziękuję i życzę powodzenia drużynie ze Szczecina. Pogoń to dobry zespół, który potrafi grać i myślę, że trener Płatek trochę zbyt surowo ocenia swoich piłkarzy. Pogoń to na pewno nie jest drużyna do spadku. Chciałbym podziękować kibicom i piłkarzom za determinację i walkę do samego końca. To już koniec rundy - dla nas wszystko zakończyło się szczęśliwie. To był ostatni mecz na naszym boisku i dziś mogę już tylko wszystkim dziękować.