Anglia: Gol Pawła Abbotta

Pierwszą bramkę w League One zdobył w tym sezonie Paweł Abbott. W poniedziałek na angielskich boiskach pojawił się jeszcze Tomasz Cywka. Inni Polacy byli tego dnia rezerwowymi w swoich drużynach.

Bartosz Zimkowski

W The Championship w 46. minucie na boisku zameldował się Tomasz Cywka. W poprzednim spotkaniu Polak nie pojawił się na murawie choćby na minutę. Teraz dostał szansę w meczu z Millwall, jednak pojedynek na Pride Park zakończył się bezbramkowym remisem.

W League One zagrał tylko Paweł Abbott. Wszedł do gry w 59. minucie spotkania Charltonu Athletic ze Swindon. Trzy minuty przed końcem wykorzystał podanie Akpo Sodje i zdobył swoją pierwszą ligową bramkę w sezonie. The Addicks przegrali na własnym stadionie 2:4.

Rezerwowymi w poniedziałkowych potyczkach byli: Radosław Majewski, Bartosz Białkowski i Artur Krysiak. Ten pierwszy zobaczył zwycięstwo Nottingham Forest nad Ipswich Town. Z kolei Białkowski miał okazję oglądać wygraną Southampton nad Dag & Red. Natomiast drużyna Krysiaka - Exeter City - przegrała z Brighton 1:2.