Władze Odry apelują o spokój

Odra Wodzisław przegrała w środę swój pierwszy sparing na zgrupowaniu w Czechach. Porażka z dziewiątą drużyną czeskiej trzeciej ligi nie wygląda zbyt ciekawie. Władze wodzisławskiego klubu proszą kibiców o spokój i zapowiadają, że w lidze będzie lepiej.

W tym artykule dowiesz się o:

Mecz Odry z czeskim SK Hanácká Slavia Kroměříž nie wyglądał najlepiej w wykonaniu wodzisławian. Mimo że Odra prowadziła aż do 70. minuty, po tym jak bramkę w 25. minucie zdobył Tomasz Stolpa, to zasłużyła na porażkę. Władze klubu apelują do wszystkich krytyków o spokój i przypominają sytuację, jaką mogliśmy obserwować przed rundą jesienną. Odra w pierwszym sparingu uległa Podbeskidziu 0:6, a w lidze było całkiem dobrze.

Na zgrupowanie Odry dołączy Marcin Musioł. 18-letni bramkarz jest wychowankiem Gosława Jedłownik.