Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Sobota w Ligue 1: Niepewna przyszłość Zendena

Boudewijn Zenden nie ukrywa, że dostał propozycję gry w kilku klubach z ligi angielskiej i jeśli nie będzie miał szansy na regularne występy w obecnej drużynie, może zdecydować się na przeprowadzkę. O powrocie do poprzedniego zespołu myśli natomiast Marc Crosas, chociaż jest on zadowolony z pobytu w Lyonie.
Piotr Robaczyński
Piotr Robaczyński

Zenden może odejść z Marsylii

Pomocnik Olympique Marsylia Boudewijn Zenden przyznał, że otrzymał propozycję gry w kilku innych klubach. W sezonie 2007/08 zaledwie jedenaście razy wychodził on na boisko w pierwszej jedenastce swojego zespołu i zapowiada, że jeśli nie dostanie szansy regularnej gry, może zdecydować się na odejście z drużyny.

- Otrzymałem sygnały o zainteresowaniu kilku klubów z Anglii i z Holandii, ale te akurat nie wchodzą w grę. Nie wykluczam jednak, że nadal będę grał w Marsylii, jeśli zostanę to całym sercem. Problemem jest jedynie to, ile dostanę okazji do gry - powiedział 31-letni piłkarz.

Crosas chciałby wrócić do Barcelony

Utalentowany pomocnik Marc Crosas ostatnie sześć miesięcy spędził w zespole Olympique Lyon, gdzie występował w ramach wypożyczenia z Barcelony. 20-letni zawodnik wystąpił wprawdzie tylko w ośmiu ligowych spotkaniach, ale przyznaje, że było to dla niego cenne doświadczenie. Jednocześnie nie ukrywa jednak, że jeśli pojawi się taka możliwość, będzie chciał wrócić do swojego macierzystego klubu.

- W Lyonie stałem się nie tylko lepszym piłkarzem, zyskałem pewność siebie, poznałem nowe miejsce i język. Z Barceloną łączy mnie jednak jeszcze 3-letni kontrakt i to ten klub zawsze będzie moim pierwszym wyborem, choć OL jest także dobrą opcją. Na dzień dzisiejszy nie wiem jeszcze gdzie będę grał w przyszłym sezonie - powiedział Crosas.

Nowy asystent trenera St Etienne

Trener St Etienne Laurent Roussey ma nowego asystenta, został nim 45-letni Luc Sonor. Współpracował on już z Roussey'em w trakcie sezonu 2000/01, w zespole Creteil. W wypowiedzi dla oficjalnej strony klubu szkoleniowiec drużyny, która w przyszłym sezonie będzie występowała w europejskich pucharach przyznał, że dobrze zna Sonora i jest przekonany, że ich współpraca będzie się dobrze układała.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
francuskie media

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×