Towarzysko: Portugalia remisuje z Chile i USA z Argentyną, fantastyczny gol Fernandeza! (wideo)

Za nami kilka bardzo ciekawych meczów towarzyskich. Reprezentacja Portugalii po ciekawym spotkaniu zremisowała z Chile 1:1, natomiast starcie USA z Argentyną zakończyło się identycznym wynikiem.

W tym artykule dowiesz się o:

Brazylijczycy Europy bardzo szybko objęli prowadzenie, bo już w po kwadransie gry objęli prowadzenie za sprawą Vareli, ale zażarcie grający Chilijczycy, którzy już podczas Mistrzostw Świata 2010 prezentowali bardzo ciekawy futbol tuż przed przerwą zdołali doprowadzić do wyrównania. Wynik rywalizacji ustalił Fernandez.

Interesujące widowisko stworzyły reprezentacje Stanów Zjednoczonych oraz Argentyny. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, ale fani obu ekip mogli zobaczyć kilka naprawdę ciekawych akcji. Albicelestes na chwilę przed przerwą objęli prowadzenie za sprawą Estebana Cambiasso, ale po zmianie stron Agudela zdołał doprowadzić do wyrównania.

Meksykanie rozegrali dobre spotkanie i pokonali Paragwaj 3:1. Podopieczni Javiera Aguirre już do przerwy prowadzili różnicą trzech bramek, ale ostatecznie Riveros zdołał zmniejszyć rozmiary porażki gości.

Ponadto Kostaryka zremisowała z Chinami 2:2, pomimo że już do przerwy prowadziła 2:0.