Sparingowo: Remis Widzewa z Koroną. Okachi znów trafił (wynik)

Piłkarze Korony Kielce zremisowali na własnym boisku w sparingowym spotkaniu z zawodnikami Widzewa Łódź 1:1. Gole dla obu zespołów padły w drugiej połowie meczu, a ich autorami byli Maciej Korzym oraz Princewill Ushie Okachi.

W tym artykule dowiesz się o:

To kolejny gol testowanego przez Widzew Nigeryjczyka. W 27. minucie gry boisko z powodu kontuzji opuścił Ugochukwu Ukah. Spotkanie poprzedziła przedsezonowa prezentacja drużyny Korony.

Był to ostatni sparing przed nadchodzącymi rozgrywkami T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2011/2012, które rozpoczną się 29 lipca.

Korona Kielce - Widzew Łódź 1:1 (0:0)

1:0 - Korzym 81'

1:1 - Okachi 86'

Składy drużyn

Korona Kielce: Małkowski - Kijanskas, Staňo, Kiercz, Lisowski - Korzym, Vuković, Lech, Sobolewski, Bąk (61' Janiec) - Zieliński (78' Jamróz).

Widzew Łódź: Mielcarz - Budka, Madera, Ukah (27' Bieniuk), Dudu - Grzelczak (62' Oziębała), Broź, Mroziński (46' Pinheiro), Panka, Dzalamidze (46' Ostrowski) - Radzio (46' Okachi).