Anglia: Gol Tomasza Cywki

Pierwszą bramkę w tym sezonie dla Derby County zdobył Tomasz Cywka. Polak trafił we wtorkowym spotkaniu The Championship z Reading. Tego samego dnia w barwach Nottingham Forest pojawił się Radosław Majewski.

Bartosz Zimkowski

Radosław Majewski pojawił się w wyjściowym składzie Reds w domowym spotkaniu z Middlesbrough. To był debiut Steve'a Cotterila jako menedżera Nottingham Forest. Jego zespół wygrał 2:0, a Polak przebywał na boisku do 84. minuty.

Niespodziewanie w składzie Derby County pojawił się Tomasz Cywka. Zagrał w pierwszej "jedenaste" w wyjazdowym pojedynku z Reading. Kwadrans przed końcem meczu zdobył swoją pierwszą bramkę w sezonie. Siedem minut później opuścił boisko, a potyczka zakończyła się remisem 2:2.