II liga gr. wschodnia wystartowała

Grupa wschodnia II ligi rozgrywki zainaugurowała w sobotę. Przez weekend rozegrane zostały tylko cztery spotkania. Kolejne trzy odbędą się w środę. Z kolei pojedynek Kolejarza Stróże z Górnikiem Wieliczka został przełożony na 20 sierpnia, a Ponidzie Nida Pińczów mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski rozegra dopiero 10 września.

W tym artykule dowiesz się o:

Ogółem w ciągu tego weekendu na II-ligowych stadionach padło 11 bramek. W sobotę o godzinie 17:00 w Otwocku miejscowy Start zmierzył się z Hetmanem Zamość. Pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem, co może być małą niespodzianką bowiem gospodarze to beniaminek ligi, a zespół z Zamościa mierzy w awans.

Również o godzinie 17:00 rozpoczęło się spotkanie Sokoła Aleksandrów Łódzki z Sandecją Nowy Sącz. Przez cały mecz to goście utrzymywali się przy piłce i wydawało się, że kontrolują sytuację. Bramki zdobywali, jednak gospodarze, a mecz zakończył się ich zwycięstwem 2:0.

W niedzielę o 11:15 w Łowiczu miejscowy Pelikan, spadkowicz z zaplecza ekstraklasy zmierzył się z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Biało-zieloni zagrali bardzo przeciętne spotkanie i wygrali 2:1. Zwycięstwo zawdzięczają oni głównie nieudolności napastników rywali, bowiem do przerwy przyjezdni mogli, a nawet powinni prowadzić różnicą dwóch bramek.

Ostatnim meczem, który został rozegrany w weekend było starcie Okocimskiego KS Brzesko z Wigrami Suwałki. Gospodarze po 55. minutach prowadzili 3:1, ale w ciągu pięciu minut stracili dwie bramki i mecz zakończył się podziałem punktów. Dwa gole w tym spotkaniu padły z rzutów karnych.

Start Otwock - Hetman Zamość 0:0

Sokół Aleksandrów Łódzki - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)

1:0 - Ziółkowski 44’

2:0 - Olejniczak 76’

Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (1:0)

1:0 - Stencel 41’

2:0 - Cichoń 62’

2:1 - Żuberek 69’ (k.)

Okocimski KS Brzesko - Wigry Suwałki 3:3 (2:1)

Ponidzie Nida Pińczów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski / śr 10.09.2008

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP. Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!