Dolcan Ząbki pokonał Ruch Radzionków w swoim trzecim zimowym sparingu

W trzecim zimowym sparingu Dolcan Ząbki pokonał radzionkowski Ruch 1:0. To drugie z rzędu zwycięstwo podopiecznych Roberta Podolińskiego w meczach kontrolnych.

Maciej Walczak

Bramkę na wagę zwycięstwa w meczu rozgrywanym 2x25 minut był Marcin Hirsz, który zdobył gola w 45. minucie spotkania. Może cieszyć fakt, że gracze Dolcanu nie stracili w tym meczu bramki - blok defensywny Marcin Korkuć, Tomasz Wełna, Marcin Hirsz i Daniel Chylaszek spisywali się bez zarzutu. Skład podwarszawskiej drużyny nie obejmował w tym spotkaniu żadnych testowanych graczy.

W poprzednich meczach sparingowych Dolcan poniósł porażkę z Pelikanem Łowicz (0:1) oraz wysoko wygrał z III-ligowcem Mazurem Karczew (11:2).

Dolcan Ząbki - Ruch Radzionków 1:0 (0:0)
1:0 - Marcin Hirsz 45'

Dolcan: Humerski - Korkuć, Wełna, Hirsz, Chylaszek - Głowacki, Osoliński, Pulkowski, Piesio, Świerblewski - Tataj (44' Zapaśnik).

Ruch: Kiełpin - Mróz, Biernat, Ryś, Łopuch - Dziewulski, Rocki, Giesa - Lebek, Tumicz, Steć.