Promocja Śląska na wrześniowe mecze z GKS-em Bełchatów

Śląsk Wrocław przygotował dla swoich kibiców specjalną promocję - posiadacze karnetów będą mogli obejrzeć mecz 1/8 finału Pucharu Polski z GKS-em Bełchatów całkowicie za darmo.

Artur Długosz
Artur Długosz

Posiadacze karnetów na rundę jesienną będą mogli zobaczyć ten mecz całkowicie za darmo! Wystarczy, że zgłoszą się do stadionowych kas i odbiorą darmową wejściówkę. Darmowe bilety można będzie odbierać od 3 września. Jedynym warunkiem niezbędnym do odebrania darmowej wejściówki jest okazanie w kasach dokumentu tożsamości z numerem PESEL.

Śląsk Wrocław przygotował promocję również dla kibiców, którzy nie posiadają karnetów. Każda osoba, która kupi bilet na ligowy mecz z PGE GKS-em Bełchatów (23 września, godz. 14:30), będzie mogła dostać wejściówkę na pucharowe spotkanie z tym samym rywalem (26 września, godz. 20:30) za połowę ceny. Promocyjne bilety na spotkanie pucharowe z GKS-em Bełchatów na trybunę B i D kosztować będą 7 zł (ulgowy 5 zł, rodzinny 10 zł), zaś na trybunę C 10 zł (ulgowy 8 zł, rodzinny 15 zł).

- Bilety na mecz pucharowy z GKS-em Bełchatów można kupować także osobno, poza promocją związaną ze spotkaniem ligowym. Wtedy bilety na trybunę B i D kosztować będą 14 zł (ulgowy 10 zł, rodzinny 20 zł), zaś na trybunę C 20 zł (ulgowy 16 zł, rodzinny 30 zł). Podczas spotkania pucharowego z GKS-em Bełchatów nieczynna będzie trybuna A. Oznacza to, że kibice nie będą mogli kupować na nią biletów, zaś posiadacze karnetów otrzymają darmowy bilet na trybunę C - wyjaśnia Michał Mazur, rzecznik prasowy klubu z Wrocławia.

Odbiór darmowych biletów dla posiadaczy karnetów oraz kupno biletów w promocyjnych cenach możliwe jest w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz Stadionu Miejskiego od strony ul. Królewieckiej, które w dni powszednie czynne są w godz. 14-19, zaś w soboty w godz. 10-15.

Spotkanie 5. kolejki T-Mobile Ekstraklasy odbędzie się w niedzielę, 23 września, o godz. 14:30, a 1/8 finału Pucharu Polski z tym samym rywalem w środę, 26 września, o godz. 20:30. Obydwa mecze rozegrane zostaną na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×