KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Studniówka na arenie Euro 2012! (foto)

Na stadionach zbudowanych z myślą o mistrzostwach Europy nie muszą się odbywać tylko mecze piłkarskie. Na jednej z aren Euro 2012 w bawili się bowiem maturzyści!
Artur Długosz
Artur Długosz

Stadion Miejski we Wrocławiu, bo o nim mowa, był świadkiem niezwykłej i niezapomnianej imprezy dla każdego młodego człowieka. Na sto dni przed egzaminem dojrzałości na arenie Euro 2012, z okazji studniówki, bawili się maturzyści XIII LO we Wrocławiu.

- Na studniówce XIII LO bawiło się łącznie ok. 450 osób, w tym nauczyciele i rodzice. Jako organizatorzy jesteśmy bardzo zadowoleni, że młodzi ludzie w tak ważnym dla nich dniu, chcieli się bawić właśnie u nas. I myślę, że ich reakcje są podobne - wyjaśnia w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Adam Burak, rzecznik Stadionu Wrocław.

Cała impreza odbyła się w największej sali stadionu. Zazwyczaj służy ona jako klub biznesowy. Tym razem na obiekcie nie było więc piłkarzy, a młodzi ludzie, którzy w dość nietypowym miejscu spędzili jeden z najważniejszych dla siebie dni. O studniówce na stadionie piłkarskim do tej pory nikt bowiem nie słyszał.

Jak się okazuje, na wrocławskim stadionie nie narzekają na brak zainteresowania związany z organizacją imprez. - Kalendarz imprez w biznes klubie, gdzie odbyła się studniówka, jest mocno zapchany. W najbliższy weekend zaplanowano np. bankiet prywatnej firmy na 500 osób, później Bal Sportowca Słowa Sportowego i kilka innych prywatnych imprez. Na najbliższe miesiące jest jeszcze trochę terminów, ale telefon nie przestaje dzwonić - cieszy się Adam Burak.

Kibice, którzy w trakcie Euro 2012 przebywali na wrocławskim stadionie, zapewne nawet nie przypuszczali, że kilka miesięcy później na studniówce bawić się na nim będą licealiści. A ci, jak widać po zdjęciach, z tego faktu byli bardzo zadowoleni.


Zdjęcia dzięki uprzejmości Stadionu Wrocław

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
 • Sawczenkos Zgłoś komentarz
  Fajna sprawa :) To na pewno lepsze niż w jakimś lokalu, czy tak jak było za moich czasów, w sali gimnastycznej w szkole. Taka studniówka to musi zostać w pamięci. Ciekawe co się podczas
  Czytaj całość
  jej trwania działo i czy wszyscy byli zadowoleni :) I jak szło przemycanie alkoholu :)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×